Quantcast
Channel: Appleplay.cz
Viewing all articles
Browse latest Browse all 10

Roar Rampage – recenze

$
0
0

Jestli jsme se tento týden opravdu těšili na některou novinku v App Store více než na jinou, bylo by to na Roar Rampage. Kdo by nechtěl v kůži přerostlého ještěra ničit města včetně jejich dominant jako v New Yorku Sochu Svobody nebo Operu v Sydney. O to více nás mrzí, jak nakonec takhle aplikace při naší recenzi nakonec dopadla.

Roar Rampage - recenze

Nejenom že velké ještěry obdivujeme z filmů o King Kongovi, Godzille či klasické Zemanově Cestě do Pravěku. V živé paměti ještě ale nosíme zážitky z Rampage na arkádových automatech či později na jiných platformách, včetně iOS v kompilace Midway Arcade. No a i když Roar Rampage nemá oficiálně s originálem nic společného, už od našeho preview na nás po očku pomrkává svým názvem, herním systémem i stylizací.

V prvních minutách hra svůj závazek dodržuje. Zničená budova, vrtulník, v ruce vlak metra jako zbraň a rozcupovaná Eiffelovka. Hráč ovládá pěst ještěra, která nejen že ničí vše okolo, ale zároveň vykrývá střely nepřátel. Po těch vždy zbudou krystaly sloužící jako in-game měna, za které naší ještěrce můžeme koupit vychytávky jako je tetování a sluneční brýle. Ehm. To by ale pořád nebylo nic špatného, vždyť jde o destrukci a ta je vždy zábavná.

Problém je, že zábavná je jen malou chvíli, protože Roar Rampage nabízí strašně málo herního obsahu. Ano, jsou tady tři kapitoly a pak také nikdy nekončící endless mód. Kapitoly jsou složeny z patnácti kratičkých, zhruba minutových kol, které se kromě pozadí ale skoro vůbec nemění. Levely jsou tak jako přes kopírák, a když k tomu přidám 4 druhy stále se opakujících nepřátel, dostávám i za cenu 0,89€ docela chudou zábavu. Co na tom, že ještěrka může vzít do ruky jednu ze tří zbraní nebo najít nějaký ten power-up, když pro něj v podstatě nemá žádné využití.

Roar Rampage - recenze

A nezachrání to ani nekonečný endless mód, kde už sice hrajete déle, a jednou za čas dostanete možnost zlikvidovat nějakou výše zmíněnou pamětihodnost. Pořád to jsou ti stejní čtyři či pět opakujících se nepřátel, kteří na vás postupně útočí jen ve větším počtu. Na rozdíl od běhacích her tady hráč netestuje svoje reflexy a hra tak nemotivuje k překonávání vlastních limitů či postupu v žebříčcích Game Centra.

No a to je v podstatě vše co hra nabízí. Jasně, za nejmenší možnou cenu dvacetikoruny ani my neočekáváme desetihodinovou kampaň, ale zrovna v případě Roar Rampage nás opravdu mrzí, že je hra tak prázdná. Stačilo přidat nějaké quick time eventy, více nepřátel, smysluplné úrovně které by v rámci kampaně dávaly smysl a podobně.

Takhle z toho i díky docela vysoko položené ceně předmětů v obchodě cítíme marketingový hlad, který na hráče hledající zábavu slušně řečeno kašle. A to se nám pochopitelně moc nelíbí. Tak snad třeba příště. Tohle se totiž FDG moc nepovedlo.

4/10

Oficiální stránky | Oficiální Launch trailer | App Store

Roar Rampage - recenze

Pokud se vám naše články líbí, sledujte nás také na našem Facebooku nebo Twitteru. Děkujeme!


Viewing all articles
Browse latest Browse all 10

Trending Articles


Re: Prosím o určení autora - google nepomáhá


Nelze se přihlásit na Facebook přes PC


Prodám Flexi pass - 3 200


Markéta Reinischová: Chceme s Filipem Jankovičem dítě!


Od: Martina


Podzemlje - epizoda 62


Defender


Plynový kotel DAKON DS 22G - 2 500


Gymnastické řemínky na hrazdu zn. Reisport, vel. č. 2: 590


P: NooK Soundelirium THE 12.6


Qube SP26 ( XTA DP226 ) signal processor - 12 000


Narovnání,vylisování bankovek


Javorina Holubyho chata


Tinylab: Tlačítka


Levasan Maxx není gel na klouby, nýbrž hnus


RNS315 couvací kamera


Kde najdu GameInput Service ve win 10?


Redmi Note 11 Pro+ 5G (PISSARO)


MV3 Vermona, Klingenthal, NDR


Hradcany 30h fialova razena 11 1/2 11 3/4